مجله اینترنتی پارچی

ما اینجاییم تا با هم شیک بودن را یاد بگیریم

آخرین مطالب مجله پارچی

مجموعه مطالب پیشنهادی پارچی

در ادامه دسته‌بندی هایی از مطالب که احساس می‌کنیم می‌توانند برایتان جذاب‌تر و مفید‌تر باشند را آماده کرده‌ایم. پس از خواندن مطلب مورد نظر خود، پیشنهاد و کامنت را فراموش نکنید. این تنها راهی است که می‌توانیم نظرتان در مورد هر مطلب را دریافت کنیم.

تازه ترین اخبار دنیای مد

با هم مرور می کنیم که در دنیای فشن چه اتفاقاتی در جریان است و در این مطالب برجسته ترین اخبار مد را پوشش خواهیم داد.

جدیدترین کت‌واک برندها

انواع و اقسام کلکسیون های برند های مختلف را در مجله پارچی بررسی می کنیم. این مجموعه مطالب پارچی شامل جدیدترین لباس های طراحی شده از برند های مطرح دنیاست که در هفته های مد معرفی می شوند.

بررسی استایل های مد

هیپ هاپ، راک، تامبوی، پانک، گوتیک، مینیمال، ماکسیمال و … تا دلتان بخواهد استایل مختلفی در دنیای مد وجود دارد. پارچی شما را با هر استایل برجسته ای آشنا می کند تا در نهایت بتوانید استایل خودتان را بسازید.

شناخت برند ها

مطالب مختلف در مورد برند ها را از این قسمت بخوانید. درباره طراحان آنها، سبک طراحی لباس هایشان و بیوگرافی خالقان این نام های تجاری.

فروشگاه برند ورساچه versace
آبی ایرانی

نقد و بررسی تخصصی

پارچی مطالب مختلفی را مورد بررسی تخصصی خودش قرار می دهد که ممکن است مستقیما با مد و فشن ارتباط نداشته باشد اما قطعا صنعت مد بطور غیر مستقیم از آن تاثیر می پذیرد. نظیر فرهنگ و سبک زندگی و…

ترکیبات رنگ

همه چیز در مورد ترکیبات رنگی در این قسمت است. با خواندن مطالب این قسمت مجله پارچی دانش خود را در مورد رنگ ها افزایش دهید. پیش از ساخت استایل باید کامل با دنیای رنگ ها و ارتباطشان با هم آشنا شوید.

آموزش ست کردن رنگ ارغوانی

سبد خرید

سوالی؟ پرسشی؟ پیام دهید