قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات پارچی موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید ورود کاربران به ‏‌سایت پارچی و از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط پارچی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات پارچی است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین پارچی از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پارچی، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پارچی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمرتان از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

رعایت حریم شخصی

پارچی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
پارچی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت پارچی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

حق نشر و محتوا

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پارچی، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پارچی جزئی از اموال پارچی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پارچی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این وبسایت محفوظ می‏‌دارد. 

ثبت سفارش

پارچی در تمام روزهای کاری به مشتریان خدمات فروش ارائه می کند. ثبت سفارش در هر روز هفته انجام می پذیرد اما پردازش و بررسی سفارش ها تنها در روز های کاری امکان پذیر است. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

سبد خرید

سوالی؟ پرسشی؟ پیام دهید